logo

harmonia-logo

Községünkbe látogatott Szlovákia köztársasági elnöke!

Figyelem! új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatEmail

2012. október 18.

Községünkbe látogatott Szlovákia köztársasági elnöke!

2012. október 18-án községünkbe látogatott Ivan Gasparovič, Szlovákia köztársasági elnöke. Az újonnan kialakított főtér ünnepélyes átadása alkalmából érkezett méltóság, miután megérkezett, rövid tájékoztatást kapott községünkről, majd a hivatal tanácstermében bemutatkozott a meghívott vendégeknek, községi képviselőknek. Ezek után a főtéri ünnepi beszéd elhangzása után szólt a meglepően nagyszámú jelenlévőhöz, majd szimbolikusan, a szalagot elvágva, megnyitotta községünk új főterét. Szervezetünket a nagy létszámú Búzavirág éneklőcsoport és Pettyem néptánccsoport egy-egy tagja képviselte népviseletbe öltözve, ezúttal ének és tánc nélkül.

Utoljára frissítve (1999 november 30., kedd 00:00) 2012 október 26., péntek 07:33