logo

harmonia-logo

Évzáró taggyűlés, 2009. december 20.

Figyelem! új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatEmail

      Délután 3 órakor a helyi Magyar Tannyelvű Alapiskola növendékei kultúrműsorával kezdődött szervezetünk évzáró közgyűlése.
       Ezután Simonics Tibor szóvivő üdvözölte vendégeink között Dr. Haris Józsefet, községünk polgármesterét és természetesen az összes jelenlévőt.
      Miután megválasztottuk a jelölő és szavazatszámláló bizottság tagjait, (elnök: Molnár Zoltán, tagok: Pataky Erzsébet és Haris Zoltán) Lábszky Ivett pénztáros tartotta meg pénzügyi beszámolóját. Az elhangzott kimutatásokból megtudhattuk, hogy szervezetünk bevételei milyen forrásokból tevődtek össze, ezek voltak a következők: községi támogatások, rendezvényeinkből származó bevételek, sikeres pályázataink eredményei, az általunk kiadott hanghordozó eladásából származó bevétel, banki kamatok, az adó 2%-ból származó bevétel, szabadtéri színpadunk bérbeadásából származó bevétel és végül, de nem utolsó sorban szervezetünk támogatóitól való bevételek.
      Hogy szervezetünk mire fordította a befolyt pénzösszeget, azt Dobosi Róbert éves beszámolójából tudhattuk meg. A 2oo9-es évben szerveztünk 4o alkalommal rendezett, vagy vett részt különböző rendezvényen, amelyről bővebb információt találhatnak itt a weboldalunkon a visszatekintés rovatban.
Ezek után, a javasló bizottság ajánlása alapján kibővítésre került a vezetőség. A pirossal jelzett új tagokkal feltöltve a vezetőség, 2o1o -ben a következő tagokból áll:
 • Dobosi Róbert (elnök)
 • Haris Ilona (alelnök)
 • Lábsky Ivett (pénztáros)
 • Dudák Ferenc
 • Dobosi Margit
 • Paluska Sarolta
 • Nagy Ferenc
 • Keszi Iván
 • Szabó Ludmilla
 • Nagy Beáta
 • Gál Mária
 • Simonics Tibor
 • Kovács Zsolt
 • Szivolics Zsuzsanna
 • Szlávik Gyöngyi
 • Tóth Katalin
 • Haris Ákos
 • Szabó Gergely

A vezetőségi tagok választása után sor került az ellenőrző bizottság megválasztására is, akik a szervezet anyagi és vagyoni készletét ellenőrzik majd az elkövetkező évben. Az ellenőrző bizottság elnöke Takács Zoltán mérnök, tagjai: Pataky Erzsébet és Haris Ilona.

A választások utáni vitában felszólalt községünk polgármestere Dr. Haris József, aki elismerően szólt a naszvadi Csemadokról és egyben megköszönte a szervezet munkáját. A vitában felszólalt még Szabó József, majd Dobosi Róbert elnök mondott köszönetet minden szervezetnek, cégnek és magánszemélynek, akik valamilyen formában támogatták szervezetünket.

Következő napirendi pont a jubilánsaink megünneplése volt, ahol Magyar Mária, Haris Erzsébet, Haris Regina, Csontos Tivadar és Maráz Mária részesült kerek évfordulójának alkalmából megajándékozásra, majd Dobosi Gyula, több éves vezetőségi tagként végzett munkájáért kapott tárgyi ajándékot.

A közgyűlés záró programjának a Nyugdíjas klub éneklő csoportja volt tervezve, akik sajnos betegségek miatt nem tudták vállalni a fellépést, így az Alapiskolánk tanulói táncbemutatójával zárult a rendezvény.

A Helyi Művelődési Központból a meghívott vendégek a Csemadok felújított klubhelyiségébe sétáltak át, ahol ki hosszabb, ki rövidebb ideig kivette részét a beszélgetésekből és a nótázásból egyaránt.

Közgyűlés ütemterve

2009-es beszámoló

2010-es tervek

Határozati javaslat

Köszönetnyilvánítás

 

 

Utoljára frissítve (2010 február 11., csütörtök 12:28) 2009 december 23., szerda 07:12